Αγαπητές/Αγαπητοί Συνάδελφοι,
Το 7ο Σχολείο Παιδοαλλεργιολογίας, το οποίο διοργανώνεται από την Ελληνική Παιδοαλλεργιολογική Εταιρεία και ήταν προγραμματισμένο για τις 22-24 Μαΐου 2020, στο ξενοδοχείο Hermes, στη Σύρο ΜΕΤΑΤΙΘΕΤΑΙ για τον Μάιο 2021 λόγω των εκτάκτων συνθηκών που έχουν δημιουργηθεί και στη χώρα μας εξαιτίας της πανδημίας του κορωνοϊού (COVID-19).
Το 7ο Σχολείο Παιδοαλλεργιολογίας, θα πραγματοποιηθεί το Μάιο του 2021 και ο τόπος διεξαγωγής παραμένει το ξενοδοχείο Hermes, στη Σύρο. Οι ακριβείς ημερομηνίες διεξαγωγής του Σχολείου, θα οριστικοποιηθούν μέσα στο ερχόμενο διάστημα.
Η Οργανωτική Επιτροπή έχει ήδη προβεί σε όλες τις αναγκαίες διευθετήσεις, προκειμένου να διασφαλιστεί η ομαλή μετάθεση και διεξαγωγή του Συνεδρίου.
Εκ μέρους του Διοικητικού Συμβουλίου,
Σοφία Τσαμπούρη
![](https://ecp.yusercontent.com/mail?url=https%3A%2F%2Fmcusercontent.com%2Ff1a8b6f89783171e12ece51c0%2Fimages%2F7792fbde-ec34-499a-ab44-5b225f3dd969.jpg&t=1585913310&ymreqid=897e9a7c-41ee-4ca8-1c0d-89000101c000&sig=q_TR030nJWLQO537YpT7JQ--~C)
Πρόεδρος |